fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Dlaczego my?

Dlaczego my?

DSC 6418a - Dlaczego my?

Jesteśmy placówką, w której każdy dzień przynosi kolejne spełnione marzenia. W naszym działaniu kierujemy się najwyższymi standardami i nieprzeciętnymi umiejętnościami czuwających nad nimi ekspertów. Do każdego Pacjenta, bez względu na powagę trapiących go kłopotów, podchodzimy całkowicie indywidualnie. Efektem takiego podejścia jest osiąganie trwałych wyników estetycznych i funkcjonalnych. Wspomagamy się przy tym najnowocześniejszymi technologiami, znacząco zwiększając komfort i skuteczność wykonywanych zabiegów.

Jakie korzyści płyną z wyboru naszego gabinetu?

 • Bezbolesne leczenie – ważnym zagadnieniem, na które kładziemy wyjątkowy nacisk, jest wyeliminowanie bólu w trakcie leczenia stomatologicznego. Aby zapewnić spokój ducha i brak lęku przed zabiegami, wykorzystujemy nowoczesne formy znieczulenia, o których przekonało się wielu zadowolonych Pacjentów!
 • Kompleksowe podejście – każdy z ekspertów kliniki Dentistica jest dobrze zaznajomiony z różnymi działami stomatologii i gotowy na rozwiązanie kłopotów Pacjentów. Jednak skupienie na wąskich dziedzinach stomatologii pozwala naszym ekspertom gruntownie zaplanować leczenie oraz wyeliminować przyczynę problemów obejmujących całe uzębienie, a nie tylko pojedyncze objawy.
 • Wszystkie badania w jednym miejscu – w trosce o wygodę naszych Pacjentów, wyposażyliśmy naszą klinikę w prywatne centrum diagnostyczne, a w nim sprzęt konieczny do oceny stanu jamy ustnej oraz rozpoznania źródła niepokojących zmian. Dzięki temu niezbędną diagnostykę potrzebną do zaplanowania i przeprowadzenia Twojego leczenia wykonujemy w naszym gabinecie, oszczędzając Twój cenny czas.
 • Materiały najwyższej jakości – zaopatrujemy się w nie u najbardziej uznanych producentów, chcąc zapewnić Twojemu uśmiechowi nieprzeciętną wytrzymałość, funkcjonalność i prezencję, którymi olśnisz swoich bliskich.
 • Wykwalifikowana kadra – każdy z naszych lekarzy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, a ich głód wiedzy sprawia, że bez ustanku dążą do podnoszenia swych kwalifikacji. W połączeniu z pracą zespołową pozwala to nam na osiągnięcie przewidywanych rezultatów leczenia dentystycznego.
 • Indywidualne podejście – każdy z Pacjentów może liczyć na indywidualne traktowanie oraz przebieg leczenia ściśle dopasowany do jego oczekiwań i specyfiki problemów. Proponowane przez nas rozwiązania będą w pełni adekwatne do kłopotów, z jakimi się boryka.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Dlaczego my?

  W Klinice Dentistica cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer 566 927 970 lub wypełnij formularz.

  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę