średnia ocena
4.7 / 5

Dlaczego my?

Dlaczego my?

DSC 6418a - Dlaczego my?

Jesteśmy placówką, w której każdy dzień przynosi kolejne spełnione marzenia. W naszym działaniu kierujemy się najwyższymi standardami i nieprzeciętnymi umiejętnościami czuwających nad nimi ekspertów. Do każdego Pacjenta, bez względu na powagę trapiących go kłopotów, podchodzimy całkowicie indywidualnie. Efektem takiego podejścia jest osiąganie trwałych wyników estetycznych i funkcjonalnych. Wspomagamy się przy tym najnowocześniejszymi technologiami, znacząco zwiększając komfort i skuteczność wykonywanych zabiegów.

Jakie korzyści płyną z wyboru naszego gabinetu?

 • Bezbolesne leczenie – ważnym zagadnieniem, na które kładziemy wyjątkowy nacisk, jest wyeliminowanie bólu w trakcie leczenia stomatologicznego. Aby zapewnić spokój ducha i brak lęku przed zabiegami, wykorzystujemy nowoczesne formy znieczulenia, o których przekonało się wielu zadowolonych Pacjentów!
 • Kompleksowe podejście – każdy z ekspertów kliniki Dentistica jest dobrze zaznajomiony z różnymi działami stomatologii i gotowy na rozwiązanie kłopotów Pacjentów. Jednak skupienie na wąskich dziedzinach stomatologii pozwala naszym ekspertom gruntownie zaplanować leczenie oraz wyeliminować przyczynę problemów obejmujących całe uzębienie, a nie tylko pojedyncze objawy.
 • Wszystkie badania w jednym miejscu – w trosce o wygodę naszych Pacjentów, wyposażyliśmy naszą klinikę w prywatne centrum diagnostyczne, a w nim sprzęt konieczny do oceny stanu jamy ustnej oraz rozpoznania źródła niepokojących zmian. Dzięki temu niezbędną diagnostykę potrzebną do zaplanowania i przeprowadzenia Twojego leczenia wykonujemy w naszym gabinecie, oszczędzając Twój cenny czas.
 • Materiały najwyższej jakości – zaopatrujemy się w nie u najbardziej uznanych producentów, chcąc zapewnić Twojemu uśmiechowi nieprzeciętną wytrzymałość, funkcjonalność i prezencję, którymi olśnisz swoich bliskich.
 • Wykwalifikowana kadra – każdy z naszych lekarzy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, a ich głód wiedzy sprawia, że bez ustanku dążą do podnoszenia swych kwalifikacji. W połączeniu z pracą zespołową pozwala to nam na osiągnięcie przewidywanych rezultatów leczenia dentystycznego.
 • Indywidualne podejście – każdy z Pacjentów może liczyć na indywidualne traktowanie oraz przebieg leczenia ściśle dopasowany do jego oczekiwań i specyfiki problemów. Proponowane przez nas rozwiązania będą w pełni adekwatne do kłopotów, z jakimi się boryka.

Historia leczenia Pana Pawła w Dentistica:

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Dlaczego my?

  W Klinice Dentistica cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer 566 927 970 lub wypełnij formularz.

  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Protezy zębowe szkieletowe
  Dentistica proteza szkieletowa protezy Toruń

  Czym charakteryzują się protezy szkieletowe? Jakie są ich rodzaje? Dla kogo taka proteza jest dobrym rozwiązaniem?         Dla kogo zaleca się protezy szkieletowe? Proteza szkieletowa jest protezą częściową, a zatem znajduje zastosowanie w przypadku częściowych braków zębowych. Nie można jej natomiast zastosować u Pacjentów, którzy nie posiadają żadnych zębów, chyba, że zastąpi […]


  Czy po leczeniu kanałowym może boleć?
  ból po leczeniu kanałowym czym jest leczenie kanałowe Dentistica dentofobia leczenie kanałowe Toruń

  Wielu pacjentów obawia się, że po leczeniu kanałowym pojawi się ból, co w pewnym stopniu wynika z mitów i stereotypów związanych z tym zabiegiem. Nie da się bowiem nie zauważyć, że właśnie endodoncji wiele osób obawia się najbardziej. W rzeczywistości jednak, po przeprowadzeniu leczenia kanałowego, większość pacjentów nie odczuwa znaczącego bólu. Niemniej jednak istnieją sytuacje, […]


  Czy należy usuwać ósemki?
  Dentistica ósemki Toruń zęby mądrości

  Ósemki to zęby, które potrafią nam przysparzać mnóstwo problemów. Nie zawsze się tak jednak dzieje i nie zawsze dają nam one o sobie znać – wiele osób nie ma pojęcia o ich istnieniu. Kiedy zatem należy je usuwać? Czy należy robić to prewencyjnie, czy może warto jednak się z tym wstrzymać? Odpowiadamy.     Czym […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530