fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Dlaczego my?

Dlaczego my?

DSC 6418a - Dlaczego my?

Jesteśmy placówką, w której każdy dzień przynosi kolejne spełnione marzenia. W naszym działaniu kierujemy się najwyższymi standardami i nieprzeciętnymi umiejętnościami czuwających nad nimi ekspertów. Do każdego Pacjenta, bez względu na powagę trapiących go kłopotów, podchodzimy całkowicie indywidualnie. Efektem takiego podejścia jest osiąganie trwałych wyników estetycznych i funkcjonalnych. Wspomagamy się przy tym najnowocześniejszymi technologiami, znacząco zwiększając komfort i skuteczność wykonywanych zabiegów.

Jakie korzyści płyną z wyboru naszego gabinetu?

 • Bezbolesne leczenie – ważnym zagadnieniem, na które kładziemy wyjątkowy nacisk, jest wyeliminowanie bólu w trakcie leczenia stomatologicznego. Aby zapewnić spokój ducha i brak lęku przed zabiegami, wykorzystujemy nowoczesne formy znieczulenia, o których przekonało się wielu zadowolonych Pacjentów!
 • Kompleksowe podejście – każdy z ekspertów kliniki Dentistica jest dobrze zaznajomiony z różnymi działami stomatologii i gotowy na rozwiązanie kłopotów Pacjentów. Jednak skupienie na wąskich dziedzinach stomatologii pozwala naszym ekspertom gruntownie zaplanować leczenie oraz wyeliminować przyczynę problemów obejmujących całe uzębienie, a nie tylko pojedyncze objawy.
 • Wszystkie badania w jednym miejscu – w trosce o wygodę naszych Pacjentów, wyposażyliśmy naszą klinikę w prywatne centrum diagnostyczne, a w nim sprzęt konieczny do oceny stanu jamy ustnej oraz rozpoznania źródła niepokojących zmian. Dzięki temu niezbędną diagnostykę potrzebną do zaplanowania i przeprowadzenia Twojego leczenia wykonujemy w naszym gabinecie, oszczędzając Twój cenny czas.
 • Materiały najwyższej jakości – zaopatrujemy się w nie u najbardziej uznanych producentów, chcąc zapewnić Twojemu uśmiechowi nieprzeciętną wytrzymałość, funkcjonalność i prezencję, którymi olśnisz swoich bliskich.
 • Wykwalifikowana kadra – każdy z naszych lekarzy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, a ich głód wiedzy sprawia, że bez ustanku dążą do podnoszenia swych kwalifikacji. W połączeniu z pracą zespołową pozwala to nam na osiągnięcie przewidywanych rezultatów leczenia dentystycznego.
 • Indywidualne podejście – każdy z Pacjentów może liczyć na indywidualne traktowanie oraz przebieg leczenia ściśle dopasowany do jego oczekiwań i specyfiki problemów. Proponowane przez nas rozwiązania będą w pełni adekwatne do kłopotów, z jakimi się boryka.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Dlaczego my?

  W Klinice Dentistica cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer 566 927 970 lub wypełnij formularz.

  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Na czym polega chirurgiczne usuwanie zęba?
  Dentistica Toruń

  Usunięcie zęba czasami jest przykrą koniecznością. Nie zawsze jednak można je przeprowadzić w zwykłym trybie. Zdarzają się sytuacje, gdy tylko wykwalifikowany chirurg może przeprowadzić je jak należy.   Czym chirurgiczne usuwanie zęba różni się od zwykłego? Ekstrakcja, czyli usunięcie zęba, nie należy do rzadkich zabiegów, mimo że obecnie traktowane jest jako ostateczność i jeśli nie […]


  Protezy zębowe na implantach
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Brak nawet jednego zęba to niemały kłopot, a co dopiero mówić o sytuacji, gdy luki w uzębieniu są większe? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nowoczesna protetyka. Ruchome protezy to rozwiązanie na krótko – po pewnym czasie mogą zacząć sprawiać problemy. Z wielu względów lepszym wyjściem może się okazać proteza mocowana na implantach.   Co […]


  Jak „kobiece sprawy” wpływają na zdrowie jamy ustnej?
  Dentistica hormony profilaktyka Toruń

  Zaburzenia gospodarki hormonalnej mają znaczny wpływ zarówno u mężczyzn, jak i kobiet na zdrowie jamy ustnej oraz bywają powodem niebezpiecznych schorzeń, dotykających głównie błon śluzowych lub dziąseł.       Tabletki antykoncepcyjne – częsty powód grzybicy jamy ustnej Panie przyjmujące farmakologiczne środki antykoncepcyjne często skarżą się na nieprzyjemne dolegliwości niewiadomego pochodzenia. Jedną z nich są […]


  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę