średnia ocena
4.7 / 5

Dentistica – Twój dobry dentysta w Toruniu

Dentistica – Twój dobry dentysta w Toruniu

Dentistica - Twój dobry dentysta w Toruniu

Dentistica to prestiżowa klinika stomatologiczna w Toruniu, w której rzetelnie i z dużym zaangażowaniem podchodzimy do leczenia stomatologicznego. Dla naszego doświadczonego i zgranego zespołu ekspertów priorytetem jest osiągnięcie trwałych oraz funkcjonalnych efektów terapii w pełni satysfakcjonujących nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Nieustannie dążymy, by urzeczywistniać ich marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu, który nadaje twarzy nowego blasku.

Cechą wyróżniającą nas wśród innych gabinetów, jest kompleksowe oraz przyjazne podejście do Pacjenta, który na każdym etapie leczenia może liczyć na wsparcie całego naszego personelu. Zdajemy sobie sprawę, że dobra atmosfera w klinice oraz indywidualne podejście do Pacjenta budują pozytywne nastawienie do leczenia i pozwalają przełamać lęk przed wizytą w gabinecie dotyczący osób borykających się z dentofobią. Do wszystkich Pacjentów podchodzimy z dużą empatią i delikatnością, aby pobyt w naszej klinice wiązał się z pozytywnymi wspomnieniami.

Istotną sprawą jest dla nas również zachowanie wysokiego standardu usług, dlatego działamy w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystywane w renomowanych placówkach na całym świecie. Nasi eksperci na bieżąco aktualizują swoją wiedzę poprzez udział w międzynarodowych szkoleniach i warsztatach. Celem wszystkich tych działań jest zapewnienie Pacjentom najwyższego komfortu leczenia oraz usprawnienie jego procesu poprzez koncentrację wszystkich niezbędnych czynności, związanych z zabiegami, w jednym miejscu. Wierzymy, że tylko skrupulatnie przeprowadzony harmonogram leczenia, w pełni transparentny dla Pacjenta może przynieść satysfakcjonujące efekty. Dlatego już podczas pierwszej wizyty w Dentistice każda osoba po konsultacji otrzymuje plan i kosztorys wszystkich zabiegów. Dzięki temu nie tylko wie, ile będzie trwało leczenie, ale również, z jakim kosztem się wiąże.

Kompleksowa diagnostyka i leczenie w 1 miejscu

Nikogo nie trzeba przekonywać, że właściwa diagnoza jest kluczowa, dla przeprowadzenia skutecznej terapii. W naszej klinice podchodzimy holistycznie do leczenia stomatologicznego, co w praktyce oznacza kompleksowe rozpoznanie wszystkich problemów w jamie ustnej Pacjenta już podczas jednej wizyty w gabinecie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej cyfrowej diagnostyki, do której należą m.in.

 • Tomografia komputerowa;
 • Radiowizjografia cyfrowa;
 • Mikroskop stomatologiczny z torem wizyjnym;
 • RTG (punktowe, panoramiczne i cefalometryczne);
 • Kamera wewnątrzustna;
 • cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Cyfrowa wizualizacja uśmiechu

Warto podkreślić, że wykorzystanie nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, zapewnia Pacjentowi bezpieczeństwo, krótki czas terapii oraz pełen wgląd w przebieg leczenia. Przykładem może być cyfrowa wizualizacja uśmiechu, dzięki której Pacjent ma możliwość jeszcze przed rozpoczęciem leczenia ocenić jego efekty pod kątem osobistych preferencji i oczekiwań. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego stresu, wynikającego z niepewności ostatecznego wyglądu uzębienia. Dużym atutem tej innowacyjnej metody, jest jej walor psychologiczny – cyfrowa metamorfoza korzystnie wpływa na samopoczucie i motywację Pacjentów, którzy już na wstępie czują się szczęśliwsi i bardziej pewni siebie.

Nowoczesny mikroskop

Diagnostyka i leczenie w jednym miejscu to ogromna oszczędność czasu, który Pacjent może przeznaczyć na inne działania. Skrupulatne zaplanowanie terapii nie byłoby jednak możliwe bez użycia nowoczesnego mikroskopu z torem wizyjnym, który zrewolucjonizował współczesną stomatologię, a zwłaszcza endodoncję. Mikroskop umożliwia bowiem 25-krotne przybliżenie pola zabiegowego, co w znacznym stopniu wpływa na precyzję zabiegów i zwiększa ich efektywność aż do 95%. O konieczności jego użycia decyduje lekarz prowadzący leczenie. Wiele oczywiście zależy od wiedzy i doświadczenia lekarza, który już w trakcie jednej wizyty może dokładnie oczyścić i wypełnić kanały zębowe, dzięki czemu prawdopodobieństwo ewentualnych powikłań zostaje zredukowane.

Komfortowe leczenie bez bólu

Ważnym aspektem każdego leczenia stomatologicznego jest zapewnienie Pacjentom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa w trakcie całego procesu. Wiele osób, które zgłaszają się do nas ma za sobą przykre doświadczenia z wcześniejszego leczenia, które wiązało się z bólem. Współczesna stomatologia doskonale radzi sobie z problemem dentofobii, czyli lęku przed wizytą na fotelu dentystycznym. W Dentistice proponujemy Pacjentom wrażliwym na ból możliwość skorzystania z różnych form znieczulenia, w tym ze znieczulenia komputerowego. O konieczności jego użycia decyduje lekarz. Ponadto dbamy o miłą i bezstresową atmosferę w trakcie trwania całego procesu. Nasi eksperci są otwarci na rozmowę z Pacjentem, który zupełnie swobodnie może porozmawiać z lekarzem o wszystkich wątpliwościach czy rozterkach. Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z każdym Pacjentem traktujemy priorytetowo.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  200 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Dentistica - Twój dobry dentysta w Toruniu
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Uczulenie na protezę zębową – czy jest częste? Jak się objawia i jak sobie z nim radzić?
  Dentistica proteza na implantach protezy Toruń

  Uczulenie na protezę zębową jest kwestią, która dotyka część osób korzystających z tych rozwiązań stomatologicznych. Skutki takiego stanu rzeczy mogą być poważne i tym samym znacząco wpływać na komfort życia Pacjentów. Z tego też względu bardzo ważne jest zapoznanie się z przyczynami występowania uczulenia oraz sposobami radzenia sobie z tym problemem.     Objawy uczulenia […]


  Proteza overdenture – koszt
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Proteza overdenture to rodzaj uzupełnienia protetycznego mocowany na filarach za pomocą zatrzasków. Rolę filarów mogą pełnić zęby własne Pacjenta lub implanty. Ten rodzaj protezy ma wiele zalet, ale z jakimi wiąże się kosztami?     Proteza overdenture – cena Ile kosztuje proteza overdenture? Cena jest uwarunkowana czynnikami, które różnią się w zależności od danego przypadku. […]


  Przechowywanie protez zębowych
  Dentistica protezy przechowywanie przechowywanie protez Przechowywanie protez zębowych Toruń

  Przechowywanie protez zębowych W jaki sposób należy przechowywać protezę zębową? Czy można na noc pozostawić ją na zębach? W jaki sposób ją pielęgnować? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.     Czy powinno się spać z protezą? Czy protezę powinno się wyjmować na noc? Nie trzeba tego robić, jeżeli użytkuje się protezę częściową czy […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530