średnia ocena
4.7 / 5

Leczenie bez bólu

Bezbolesne leczenie zębów Toruń

bezbolesne leczenie zębów Toruń

Klinika Dentistica powstała aby zapewnić Pacjentom w Toruniu bezbolesne leczenie, wspaniały komfort psychiczny oraz doskonałe rezultaty. Oferujemy nowoczesne formy znieczuleń i wyjątkowe podejście naszego personelu.

Dentofobia – co ją wywołuje?

Do walki z bólem i strachem używa się różnych sposobów: farmakologicznych, fizycznych czy nawet psychologicznych. Lęk przed bólem i dentystą jest jednym z najczęstszych powodów powstrzymujących nas przed wizytą u stomatologa, w swych konsekwencjach prowadzącym do powstawania poważniejszych schorzeń trapiących nasze uzębienie

Jednak ból nie jest osamotnionym czynnikiem. Duży wpływ ma dźwięk wiertła stykającego się z zębami, zapach używanych środków, czy nawet sam widok fotela dentystycznego. Paniczny lęk przed dentystą określany jest naukowo jako dentofobia.
Tworząc przyjazną atmosferę w naszym gabinecie, staramy się zniwelować wszelkie niedogodności związane z zabiegiem, tak aby Pacjenci wcześniej niechętni spotkaniom z dentystą mogli się całkowicie rozluźnić.Znieczulenie w trakcie zabiegu

Nasza klinika oprócz tradycyjnych technik znieczulenia miejscowego, proponuje naszym Pacjentom metodę, która ostatnimi laty absolutnie bije rekordy popularności. Mówimy tu o komputerowym sposobie znieczulenia, będącym świetną alternatywą dla powszechnych strzykawek.


Korzystamy z urządzenia, które za pośrednictwem wbudowanego mikroprocesora stale monitoruje i dopasowuje ciśnienie podawania substancji znieczulającej. Dla pacjentów cierpiących na lęk przed widokiem wcześniej wspomnianych strzykawek pojawia się dodatkowa zaleta. Aplikator swym wyglądem przypomina długopis, nie wywołując nieprzyjemnych skojarzeń, a sam moment “wkłucia” oraz podanie znieczulenia, ze względu na ciągłe dozowanie środka znieczulającego jest prawie całkowicie bezbolesny.


Informujemy, że decyzję o możliwości skorzystania z komputerowego znieczulenia podejmuje lekarz przeprowadzający zabieg.

Wsparcie fachowców

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Pacjentami cierpiącymi na dentofobię, eksperci pracujący w Klinice Dentistica okazują wobec nich wysoki poziom empatii. Jeżeli jesteś jednym z tych pacjentów, wystarczy, że na pierwszym spotkaniu poinformujesz nas o swoich obawach, a dopasujemy do Ciebie leczenie w taki sposób, abyś nie odczuwał żadnego dyskomfortu i strachu.

Dodatkowym atutem naszego zespołu jest doskonałe, merytoryczne przygotowanie, zdobyte podczas uczestnictwa w wielu szkoleniach dedykowanych leczeniu Pacjentów borykających się z dentofobią.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  200 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Leczenie bez bólu
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Uczulenie na protezę zębową – czy jest częste? Jak się objawia i jak sobie z nim radzić?
  Dentistica proteza na implantach protezy Toruń

  Uczulenie na protezę zębową jest kwestią, która dotyka część osób korzystających z tych rozwiązań stomatologicznych. Skutki takiego stanu rzeczy mogą być poważne i tym samym znacząco wpływać na komfort życia Pacjentów. Z tego też względu bardzo ważne jest zapoznanie się z przyczynami występowania uczulenia oraz sposobami radzenia sobie z tym problemem.     Objawy uczulenia […]


  Proteza overdenture – koszt
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Proteza overdenture to rodzaj uzupełnienia protetycznego mocowany na filarach za pomocą zatrzasków. Rolę filarów mogą pełnić zęby własne Pacjenta lub implanty. Ten rodzaj protezy ma wiele zalet, ale z jakimi wiąże się kosztami?     Proteza overdenture – cena Ile kosztuje proteza overdenture? Cena jest uwarunkowana czynnikami, które różnią się w zależności od danego przypadku. […]


  Przechowywanie protez zębowych
  Dentistica protezy przechowywanie przechowywanie protez Przechowywanie protez zębowych Toruń

  Przechowywanie protez zębowych W jaki sposób należy przechowywać protezę zębową? Czy można na noc pozostawić ją na zębach? W jaki sposób ją pielęgnować? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.     Czy powinno się spać z protezą? Czy protezę powinno się wyjmować na noc? Nie trzeba tego robić, jeżeli użytkuje się protezę częściową czy […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530