fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Leczenie bez bólu

Leczenie bez bólu

21 kopia Easy Resize.com - Leczenie bez bólu

Klinika Dentistica powstała aby zapewnić Pacjentom bezbolesne leczenie, wspaniały komfort psychiczny oraz doskonałe rezultaty. Oferujemy nowoczesne formy znieczuleń i wyjątkowe podejście naszego personelu.

Dentofobia – co ją wywołuje?

Do walki z bólem i strachem używa się różnych sposobów: farmakologicznych, fizycznych czy nawet psychologicznych. Lęk przed bólem i dentystą jest jednym z najczęstszych powodów powstrzymujących nas przed wizytą u stomatologa, w swych konsekwencjach prowadzącym do powstawania poważniejszych schorzeń trapiących nasze uzębienie

Jednak ból nie jest osamotnionym czynnikiem. Duży wpływ ma dźwięk wiertła stykającego się z zębami, zapach używanych środków, czy nawet sam widok fotela dentystycznego. Paniczny lęk przed dentystą określany jest naukowo jako dentofobia.
Tworząc przyjazną atmosferę w naszym gabinecie, staramy się zniwelować wszelkie niedogodności związane z zabiegiem, tak aby Pacjenci wcześniej niechętni spotkaniom z dentystą mogli się całkowicie rozluźnić.Znieczulenie w trakcie zabiegu

Nasza klinika oprócz tradycyjnych technik znieczulenia miejscowego, proponuje naszym Pacjentom metodę, która ostatnimi laty absolutnie bije rekordy popularności. Mówimy tu o komputerowym sposobie znieczulenia SleeperOne, będącego świetną alternatywą dla powszechnych strzykawek.

Czym właściwie jest SleeperOne? To urządzenie, które za pośrednictwem wbudowanego mikroprocesora stale monitoruje i dopasowuje ciśnienie podawania substancji znieczulającej. Dla pacjentów cierpiących na lęk przed widokiem wcześniej wspomnianych strzykawek pojawia się dodatkowa zaleta. Aplikator swym wyglądem przypomina długopis, nie wywołując nieprzyjemnych skojarzeń, a sam moment “wkłucia” oraz podanie znieczulenia, ze względu na ciągłe dozowanie środka znieczulającego jest prawie całkowicie bezbolesny.

Informujemy, że decyzję o możliwości skorzystania z komputerowego znieczulenia podejmuje lekarz przeprowadzający zabieg.

Wsparcie fachowców

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Pacjentami cierpiącymi na dentofobię, eksperci pracujący w Klinice Dentistica okazują wobec nich wysoki poziom empatii. Jeżeli jesteś jednym z tych pacjentów, wystarczy, że na pierwszym spotkaniu poinformujesz nas o swoich obawach, a dopasujemy do Ciebie leczenie w taki sposób, abyś nie odczuwał żadnego dyskomfortu i strachu.

Dodatkowym atutem naszego zespołu jest doskonałe, merytoryczne przygotowanie, zdobyte podczas uczestnictwa w wielu szkoleniach dedykowanych leczeniu Pacjentów borykających się z dentofobią.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Leczenie bez bólu
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Na czym polega chirurgiczne usuwanie zęba?
  Dentistica Toruń

  Usunięcie zęba czasami jest przykrą koniecznością. Nie zawsze jednak można je przeprowadzić w zwykłym trybie. Zdarzają się sytuacje, gdy tylko wykwalifikowany chirurg może przeprowadzić je jak należy.   Czym chirurgiczne usuwanie zęba różni się od zwykłego? Ekstrakcja, czyli usunięcie zęba, nie należy do rzadkich zabiegów, mimo że obecnie traktowane jest jako ostateczność i jeśli nie […]


  Protezy zębowe na implantach
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Brak nawet jednego zęba to niemały kłopot, a co dopiero mówić o sytuacji, gdy luki w uzębieniu są większe? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nowoczesna protetyka. Ruchome protezy to rozwiązanie na krótko – po pewnym czasie mogą zacząć sprawiać problemy. Z wielu względów lepszym wyjściem może się okazać proteza mocowana na implantach.   Co […]


  Jak „kobiece sprawy” wpływają na zdrowie jamy ustnej?
  Dentistica hormony profilaktyka Toruń

  Zaburzenia gospodarki hormonalnej mają znaczny wpływ zarówno u mężczyzn, jak i kobiet na zdrowie jamy ustnej oraz bywają powodem niebezpiecznych schorzeń, dotykających głównie błon śluzowych lub dziąseł.       Tabletki antykoncepcyjne – częsty powód grzybicy jamy ustnej Panie przyjmujące farmakologiczne środki antykoncepcyjne często skarżą się na nieprzyjemne dolegliwości niewiadomego pochodzenia. Jedną z nich są […]


  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę