średnia ocena
4.7 / 5

Leczenie bez bólu

Leczenie bez bólu

DSC 6395ai Easy Resize.com - Leczenie bez bólu

Klinika Dentistica powstała aby zapewnić Pacjentom bezbolesne leczenie, wspaniały komfort psychiczny oraz doskonałe rezultaty. Oferujemy nowoczesne formy znieczuleń i wyjątkowe podejście naszego personelu.

Dentofobia – co ją wywołuje?

Do walki z bólem i strachem używa się różnych sposobów: farmakologicznych, fizycznych czy nawet psychologicznych. Lęk przed bólem i dentystą jest jednym z najczęstszych powodów powstrzymujących nas przed wizytą u stomatologa, w swych konsekwencjach prowadzącym do powstawania poważniejszych schorzeń trapiących nasze uzębienie

Jednak ból nie jest osamotnionym czynnikiem. Duży wpływ ma dźwięk wiertła stykającego się z zębami, zapach używanych środków, czy nawet sam widok fotela dentystycznego. Paniczny lęk przed dentystą określany jest naukowo jako dentofobia.
Tworząc przyjazną atmosferę w naszym gabinecie, staramy się zniwelować wszelkie niedogodności związane z zabiegiem, tak aby Pacjenci wcześniej niechętni spotkaniom z dentystą mogli się całkowicie rozluźnić.Znieczulenie w trakcie zabiegu

Nasza klinika oprócz tradycyjnych technik znieczulenia miejscowego, proponuje naszym Pacjentom metodę, która ostatnimi laty absolutnie bije rekordy popularności. Mówimy tu o komputerowym sposobie znieczulenia, będącym świetną alternatywą dla powszechnych strzykawek.


Korzystamy z urządzenia, które za pośrednictwem wbudowanego mikroprocesora stale monitoruje i dopasowuje ciśnienie podawania substancji znieczulającej. Dla pacjentów cierpiących na lęk przed widokiem wcześniej wspomnianych strzykawek pojawia się dodatkowa zaleta. Aplikator swym wyglądem przypomina długopis, nie wywołując nieprzyjemnych skojarzeń, a sam moment “wkłucia” oraz podanie znieczulenia, ze względu na ciągłe dozowanie środka znieczulającego jest prawie całkowicie bezbolesny.


Informujemy, że decyzję o możliwości skorzystania z komputerowego znieczulenia podejmuje lekarz przeprowadzający zabieg.

Wsparcie fachowców

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Pacjentami cierpiącymi na dentofobię, eksperci pracujący w Klinice Dentistica okazują wobec nich wysoki poziom empatii. Jeżeli jesteś jednym z tych pacjentów, wystarczy, że na pierwszym spotkaniu poinformujesz nas o swoich obawach, a dopasujemy do Ciebie leczenie w taki sposób, abyś nie odczuwał żadnego dyskomfortu i strachu.

Dodatkowym atutem naszego zespołu jest doskonałe, merytoryczne przygotowanie, zdobyte podczas uczestnictwa w wielu szkoleniach dedykowanych leczeniu Pacjentów borykających się z dentofobią.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Leczenie bez bólu
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Protezy zębowe szkieletowe
  Dentistica proteza szkieletowa protezy Toruń

  Czym charakteryzują się protezy szkieletowe? Jakie są ich rodzaje? Dla kogo taka proteza jest dobrym rozwiązaniem?         Dla kogo zaleca się protezy szkieletowe? Proteza szkieletowa jest protezą częściową, a zatem znajduje zastosowanie w przypadku częściowych braków zębowych. Nie można jej natomiast zastosować u Pacjentów, którzy nie posiadają żadnych zębów, chyba, że zastąpi […]


  Czy po leczeniu kanałowym może boleć?
  ból po leczeniu kanałowym czym jest leczenie kanałowe Dentistica dentofobia leczenie kanałowe Toruń

  Wielu pacjentów obawia się, że po leczeniu kanałowym pojawi się ból, co w pewnym stopniu wynika z mitów i stereotypów związanych z tym zabiegiem. Nie da się bowiem nie zauważyć, że właśnie endodoncji wiele osób obawia się najbardziej. W rzeczywistości jednak, po przeprowadzeniu leczenia kanałowego, większość pacjentów nie odczuwa znaczącego bólu. Niemniej jednak istnieją sytuacje, […]


  Czy należy usuwać ósemki?
  Dentistica ósemki Toruń zęby mądrości

  Ósemki to zęby, które potrafią nam przysparzać mnóstwo problemów. Nie zawsze się tak jednak dzieje i nie zawsze dają nam one o sobie znać – wiele osób nie ma pojęcia o ich istnieniu. Kiedy zatem należy je usuwać? Czy należy robić to prewencyjnie, czy może warto jednak się z tym wstrzymać? Odpowiadamy.     Czym […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530