średnia ocena
4.7 / 5

O nas

Poznaj naszych ekspertów

O nas

Lek. dent. Marcin Gajkowski

Specjalista protetyki stomatologicznej

Zajmuje się: implanty, korony i mosty, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bonding

Uśmiech odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego moim celem jest zapewnienie Pacjentowi takiego uzębienia, z którym będzie się czuł swobodnie oraz pewnie.


Uwielbiam moment, w którym mój Pacjent po raz pierwszy uśmiecha się z nowymi zębami – jest to uczucie nie do opisania oraz największa nagroda, jaką mogę otrzymać. Dlatego właśnie zostałem lekarzem dentystą.

O nas

Lek. dent. Izabela Oder-Dekowska

Zajmuje się: protezy, korony i mosty, stomatologia zachowawcza

Stomatologią zajmuję się od 23 lat. Chociaż moja rodzina nie miała tradycji lekarskich, już jako dziecko fascynowała mnie ta dziedzina medycyny, chociaż miałam wiele pomysłów na życie.


Ukończyłam studia w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1995 roku. Odbyty przeze mnie staż w Papieskiej Klinice w Gemelli (Rzym) oraz praktyki w polskich gabinetach tylko utwierdziły mnie w przekonaniu o właściwym wyborze ścieżki zawodowej.
Do Zespołu Centrum Stomatologii Estetycznej, Implantologii oraz Ortodoncji Dentistica dołączyłam w 2017 roku.

O nas

Lek. dent. Piotr Sobiechowski

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pasjonuję się estetyczną odbudową zębów oraz leczeniem endodontycznym. Lubię przyjmować najmłodszych Pacjentów i widzieć ich uśmiechy po skutecznym leczeniu.

Szczegółowy wywiad, rozmowa, kompleksowa diagnostyka i przygotowanie dokładnego planu leczenia są dla mnie bardzo ważne.


Monika Pokojska

Lek. dent. Monika Tomaszewska

Zajmuje się: implantologia, chirurgia stomatologiczna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Studia na Wydziale Stomatologii ukończyłam w 2012r. Już na początku edukacji zafascynowała mnie chirurgia, dlatego chętnie brałam udział w kołach naukowych i każdą wolę chwilę spędzałam na bloku operacyjnym, asystując przy zabiegach. 

O nas

Lek. dent. Damian Czołgosz

Zajmuje się: implantologia

W 2008 roku ukończyłem z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Gdańsku. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje na kursach w Polsce i za granicą. Od 8 lat większość zabiegów wykonuję w powiększeniu, wykorzystując nowoczesne narzędzia pokroju mikroskopów stomatologicznych, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Współpracuję z wieloma lekarzami w zakresie endodoncji mikroskopowej. Dzięki zdobytym w ostatnich latach umiejętnościom z zakresu implantoprotetyki oraz mikrochirurgii mogę proponować moim Pacjentom tylko najlepsze rozwiązania.

O nas

Lek. dent. Izabela Czołgosz

Specjalista ortodoncji
Zajmuje się:
ortodoncja

W 2011 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Po ukończeniu studiów przez dwa lata pracowałam w tym mieście, świadcząc usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Od samego początku moim głównym zainteresowaniem było leczenie dzieci i dorosłych cierpiących na wady zgryzu. Przez kolejne lata szkoliłam się w zakresie ortodoncji na wielu kursach w Polsce i za granicą.


W 2017 roku pomyślnie ukończyłam 3-letni program specjalizacyjny z dziedziny ortodoncji na Uniwersytecie Aarhus w Danii. 

O nas

Lek. dent. Małgorzata Sowińska

Zajmuje się: ortodoncja

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku Lekarsko-dentystycznym. Stomatologiem jestem z zamiłowania, a moja największą pasja to ortodoncja – od początku swojej drogi zawodowej kształcę się w tym kierunku. Ukończyłam trzymiesięczny kurs ortodontyczny na Uniwersytecie w Aarhus w Danii (International Short Term Course in Orthodontics). W klinice Dentistica leczenie ortodontyczne prowadzę pod okiem specjalistki ortodoncji – doktor Izabeli Czołgosz. Na co dzień zajmuję się także stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą.

O nas

Lek. dent. Agnieszka Biniak

Zajmuje się: endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bonding

Jestem absolwentką kierunku Lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, osiągając przy tym bardzo dobry wynik.


Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Koncentruję się na kompleksowym podejściu do pacjentów, stawiając na dopasowanie zabiegów do ich potrzeb. Przepełnia mnie pasja oraz czuję ciągły głód wiedzy, nieprzerwanie poszerzając horyzonty, aby jak najlepiej pomóc pacjentom.

O nas

Lek. dent. Daria Szewczyk

Zajmuje się: endodoncja

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 2012 roku. Pracuję w powiększeniu od ponad 7 lat. Podchodzę do Pacjenta holistycznie, dlatego lubię pracować w wielospecjalistycznym zespole w Dentistica. Uczestniczę w fachowych kursach nieustannie poszerzając swoją wiedzę i zdolności.

Uwielbiam spędzać aktywnie czas, podróżować, zdobywać górskie szczyty z plecakiem, odpoczywać przy dobrej kawie z książką.

O nas

Lek. dent. Paulina Osińska-Chybińska

Zajmuje się: protezy, korony i mosty, endodoncja, stomatologia zachowawcza, bonding

O nas

Lek. dent. Paulina Roszyk

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bonding

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W podwrocławskiej Oleśnicy uzyskałam pierwsze szlify zawodowe,  przygotowujące do wykonywania zawodu stomatologa, a następnie odbyłam staż w Sopocie. Moim marzeniem było założyć rodzinę, z tego względu wróciłam do rodzinnego Torunia. 


Chęć niesienia pomocy i kontakt z ludźmi to moja najsilniejsza inspiracja do pracy jako lekarz dentysta. Uważam samodoskonalenie za prawdziwą receptę na sukces, toteż nieustannie dążę do poszerzania swoich kompetencji w każdej dziedzinie stomatologii, a leczenie innych to po prostu moja pasja.

O nas

Lek. dent. Luiza Bruzdowicz

Zajmuje się: endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Podczas pracy zwracam szczególną uwagę na komfort Pacjenta i bezstresowy przebieg wizyty, kompleksowe podejście oraz dokładnie ułożony plan leczenia również są dla mnie bardzo istotne. Moje ulubione dziedziny stomatologii to endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz stomatologia dziecięca. 

O nas

Lek. dent. Iwona Grzeszek

Zajmuje się: implanty, korony i mosty, endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bonding

Uważam, że każdy Pacjent jest wyjątkowy oraz stanowi osobną historię. Dlatego poza gromadzonymi przez lata wiedzą i doświadczeniem wkładam w swoją pracę całe serce. W 1997 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałami Stomatologicznymi Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2006 roku po zdanym egzaminie cieszę się tytułem specjalisty z dziedziny stomatologii ogólnej.

O nas

Magdalena Branicka

Higienistka stomatologiczna
Zajmuje się:
skaling, piaskowanie, lakowanie, fluoryzacja oraz wybielanie zębów

Mój zawód to moja pasja. Jestem absolwentką Szkoły Policealnej im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, jako asystentka i higienistka stomatologiczna pracuję już od 15 lat. Moim głównym zadaniem w klinice jest przeprowadzanie czynności profilaktycznych, ponadto asystuję przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. W swojej pracy cenie profesjonalizm i punktualność. Jestem sumienna, ale i żywiołowa, uwielbiam polskie kino oraz majsterkowanie.

O nas

Lek. dent. Sebastian Bugajski

Zajmuje się: implanty, korony i mosty, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bonding

W roku 2003 ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. W stomatologii najbardziej odnalazłem się w zabiegach chirurgicznych oraz w wykonywaniu leczeń endodontycznych z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach tematycznych.

stomatolog toruń

Daria Ulawska

Higienistka stomatologiczna
Zajmuje się:
skaling, piaskowanie, fluoryzacja, lakowanie oraz wybielanie zębów

stomatolog toruń

Erwina Mazerska

Higienistka stomatologiczna
Zajmuje się:
skaling, piaskowanie, fluoryzacja, lakowanie oraz wybielanie zębów

stomatolog toruń

Natalia Tuszyńska

Asystentka stomatologiczna

O nas

Karolina Ciemielewska

Asystentka stomatologiczna

Jako że jestem asystentką stomatologiczną, największą przyjemność sprawia mi kontakt z ludźmi. Podczas leczenia nawiązuje współpracę nie tylko ze stomatologiem, lecz także z Pacjentem. Zawsze staram się mu pomóc zrelaksować oraz zmniejszyć stres podczas zabiegu. Do każdego podchodzę profesjonalnie i życzliwie, wykazując się jak największą empatią. Uśmiechy zadowolonych Pacjentów są dla mnie zwieńczeniem podjętych wysiłków, dlatego jestem dumna, że mogę być częścią zgranego zespołu kliniki Dentistica.

stomatolog toruń

Alicja Szala

Asystentka stomatologiczna

stomatolog toruń

Iwona Chojna

Asystentka stomatologiczna

O nas

Paulina Piątkowska

Rejestratorka medyczna

Jestem rejestratorką medyczną, ponieważ lubię mieć kontakt z ludźmi. Dbam o to, aby wizyty odbywały się w przyjaznej atmosferze. Pragnę zapewnić naszym Pacjentom prawdziwy komfort i bezpieczeństwo, a największą satysfakcją jest ich uśmiech. Zawsze zależy mi na pomocy innym, dlatego staram się, aby umówione wizyty w pełni odpowiadały Pacjentowi. Podczas pracy lubię wdawać się w pogawędki, rozluźniając przy tym atmosferę. Zależy mi żeby wizyta w naszej klinice była dobrym i wesołym wspomnieniem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, którzy dzielnie przekraczają progi naszych gabinetów.

O nas

Magdalena Weber

Doradca kredytowy

Jestem absolwentką Wydziału Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej. Ukończyłam również studia podyplomowe na tym wydziale. W branży finansowej pracuję od blisko 10 lat. Doświadczenie zdobywałam w instytucjach bankowych, a następnie w niezależnym pośrednictwie finansowym współpracując z większością banków dostępnych na rynku. Posiadam wiedzę ekspercką w zakresie kredytowania zakupu mieszkań i domów oraz ich budowy. Specjalizuję się także w finansowaniu firm oraz kredytach gotówkowych dla osób fizycznych.


Większość moich klientów pochodzi z polecenia dlatego cenię sobie wysoką jakość obsługi. Wsłuchuję się w potrzeby klienta i to jest sensem mojej pracy. Pacjenci klinik stomatologicznych są jedną z moich ulubionych grup klientów ponieważ uśmiech jest bardzo ważny i potrafi zmienić życie. A możliwość przyczynienia się choć w niewielkim stopniu do tak dobrej zmiany daje ogromną satysfakcję. Chętnie pomogę w całym procesie kredytowym, od sprawdzenia zdolności kredytowej, znalezienia najkorzystniejszej oferty, pomocy przy zebraniu i wypełnieniu niezbędnej dokumentacji aż do weryfikacji umowy kredytowej. Dzięki mojemu zaangażowaniu klienci oszczędzają czas oraz pieniądze, a co najważniejsze mogą czuć się bezpiecznie ponieważ cena kredytu oraz umowa będzie zweryfikowana przez specjalistę.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i rodzina jest dla mnie najcenniejszą wartością. Poza tym uwielbiam morze, plaże i słońce.
Serdecznie zapraszam do kontaktu – Magdalena Weber
magdalena.weber@mfinanse.pl lub tel. 691 645 050
https://www.facebook.com/WeberFinanse.

gabinet dentystyczny w toruniu
0
GABINETÓW
dentysta toruń
0
WYLECZONYCH PACJENTÓW
stomatolog toruń
0
LAT DOŚWIADCZENIA
stomatologia toruń
0
OSÓB W ZESPOLE
stomatolog toruń

10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

Przeczytaj porady ekspertów

Bonding – jak zmienia wygląd uśmiechu?
bonding Dentistica stomatologia estetyczna Toruń

Chcesz odmienić swój uśmiech na lepsze? Stomatologia estetyczna zna różne sposoby, które pozwalają osiągnąć ten cel. Jedną z takich metod jest bonding.       Czym jest bonding? Bonding to metoda korekcji estetycznej uzębienia, która polega na pokryciu przedniej powierzchni zębów materiałem kompozytowym bazującym na naturalnej żywicy. Zjawisko adhezji, czyli wzajemnego przylegania warstw różnych materiałów […]


Uczulenie na protezę zębową – czy jest częste? Jak się objawia i jak sobie z nim radzić?
Dentistica proteza na implantach protezy Toruń

Uczulenie na protezę zębową jest kwestią, która dotyka część osób korzystających z tych rozwiązań stomatologicznych. Skutki takiego stanu rzeczy mogą być poważne i tym samym znacząco wpływać na komfort życia Pacjentów. Z tego też względu bardzo ważne jest zapoznanie się z przyczynami występowania uczulenia oraz sposobami radzenia sobie z tym problemem.     Objawy uczulenia […]


Proteza overdenture – koszt
Dentistica implanty protezy Toruń

Proteza overdenture to rodzaj uzupełnienia protetycznego mocowany na filarach za pomocą zatrzasków. Rolę filarów mogą pełnić zęby własne Pacjenta lub implanty. Ten rodzaj protezy ma wiele zalet, ale z jakimi wiąże się kosztami?     Proteza overdenture – cena Ile kosztuje proteza overdenture? Cena jest uwarunkowana czynnikami, które różnią się w zależności od danego przypadku. […]


Projekty unijne

DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

www.mapadotacji.gov.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

Wypełnij formularz

    *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

    Zadzwoń:
    +48 530 016 530