średnia ocena
4.7 / 5

Lek. dent. Marcin Gajkowski

Lek. dent. Marcin Gajkowski

DSC 5819a e1550437557755 - Lek. dent. Marcin Gajkowski

Specjalista protetyki stomatologicznej
Zajmuje się:
stomatologia estetyczna, protetyka na implantach, protetyka

partner2
partner3
partner4

Uśmiech odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego moim celem jest zapewnienie Pacjentowi takiego uzębienia, z którym będzie się czuł swobodnie oraz pewnie.

Uwielbiam moment, w którym mój Pacjent po raz pierwszy uśmiecha się z nowymi zębami – jest to uczucie nie do opisania oraz największa nagroda, jaką mogę otrzymać. Dlatego właśnie zostałem lekarzem dentystą.

W 2012 r. ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a w roku 2013 przeprowadziłem się do Torunia, gdzie rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne. W 2018 r. uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Przy pomocy Digital Smile Design (Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu – DSD) — jestem w stanie zobrazować efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem, co dla wielu Pacjentów jest ważnym zagadnieniem. Jestem współautorem publikacji naukowej na temat DSD, zamieszczonej w prestiżowym czasopiśmie „Quintessence”, dedykowanemu lekarzom stomatologom.

Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, ale zawsze według tego samego schematu:


1. Szczegółowe badanie: wywiad, dokładne badanie jamy ustnej z wyszczególnieniem mięśni żucia oraz stawów skroniowo-żuchwowych; cyfrowe planowanie uśmiechu Digital Smile Design, wykonanie modeli diagnostycznych, ustalenie fizjologicznej/powtarzalnej pozycji szczęki dolnej w stosunku do szczęki górnej, badania RTG.


2. Diagnoza.


3. Omówienie i wyjaśnienie planu leczenia (na życzenie Pacjenta mogę przeprowadzić symulację końcowego efektu leczenia – DSD).


4. Leczenie.


5. Wizyty kontrolne.


Regularnie poszerzam swoją wiedzę stomatologiczną i rozwijam umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Prywatnie uwielbiam sport. Bieganie pozwala mi się wyciszyć i zrelaksować. Kiedy tylko znajdę wolną chwilę, poświęcam ją rodzinnym wypadom nad morze.

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

Przeczytaj porady ekspertów

DSC 6395ai Easy Resize.com - Lek. dent. Marcin Gajkowski
Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Dzisiejsze czasy wymuszają na naszym życiu pewną dynamikę i intensywność. Wkraczając w zawieruchę codzienności, często nie jesteśmy w stanie poświęcić odpowiedniej ilości czasu na sprawy, które mają niezwykle istotne znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Konsekwencją tego jest powolne zaniedbywanie zdrowia swojego i naszych bliskich.   Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce, w którym zebraliśmy specjalistów z każdej […]


DSC 6477a 1 - Lek. dent. Marcin Gajkowski
Boli mnie ząb

Ból zębów to jedno z najbardziej dokuczliwych i nieoczekiwanych doświadczeń, jakie możemy napotkać w trakcie codziennego życia. Każdy, kto chociaż raz doświadczył tej niemiłej dolegliwości, z pełną stanowczością może powiedzieć, że jest to jeden z najgorszych typów bólu, jakie człowiek może odczuć. Potwierdzają to również stomatolodzy i lekarze reprezentujący inne dziedziny, plasując go we wszelkich […]


Centrum stomatologiczne Dentistica

Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

ZnanyLekarz
DentisticA

logo_facebook
Facebook API Error: {"error":{"message":"(#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/login-permissions#manage-pages, https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/feature#reference-PAGES_ACCESS and https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/feature#page-public-metadata-access for details.","type":"OAuthException","code":100,"fbtrace_id":"AjJmIZ4_zm5WAL8sWHTrPpA"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.
stomatolog toruń

10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

Projekty unijne

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę