średnia ocena
4.7 / 5

Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu i zdrowych, mocnych zębach. Dołącz do grona naszych zadowolonych Pacjentów!

CHCĘ SIĘ UMÓWIĆ

Jak przebiega pierwsza wizyta?

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem zębów. Nasz zespół zajmujący się ortodoncją, implantologią, protetyką i chirurgią stomatologiczną, przy wsparciu nowoczesnych technik leczenia jest gotowy stawić czoła nawet największym wyzwaniom.

1 Konsultacja
diagnostyka

Każde leczenie rozpoczynamy od konsultacji i diagnostyki. Przed wizytą wykonywane są niezbędne badania diagnostyczne, a podczas pierwszej konsultacji lekarz bada stan zdrowia jamy ustnej Pacjenta i rozmawia o jego potrzebach i oczekiwaniach.

 

W trakcie wizyty powstaje również wstępny plan leczenia i kosztorys. To dzięki niemu dowiesz się ile będzie trwała Twoja terapia oraz z jakim kosztem się ona wiąże.

2 Leczenie
zachowawcze

Po ocenie stanu zdrowia jamy ustnej Pacjenta i przygotowaniu indywidualnego planu leczenia przez zespół Dentistica, terapię rozpoczynamy od leczenia próchnicy.

 

W naszym gabinecie wykorzystujemy ultraprecyzyjne mikroskopy, pozwalające na leczenie z wyjątkową dokładnością, a komfort zapewniamy stosując nowoczesne znieczulenia.

 

Dzięki doświadczeniu lekarzy wspartych technologiami, sprawiamy, że leczenie Pacjentów jest w pełni komfortowe.

W DENTISTICA LECZENIE PRZEPROWADZAMY KOMPLEKSOWO W JEDNEJ PLACÓWCE. POSIADAMY WŁASNE CENTRUM DIAGNOSTYCZNE, A ZDJĘCIA PANTOMOGRAFICZNE WYKONUJEMY PODCZAS PIERWSZEJ WIZYTY. W TEN SPOSÓB LEKARZ MA MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEJ OCENY STANU ZDROWIA JAMY USTNEJ PACJENTA I MOŻE PRZYGOTOWAĆ INDYWIDUALNY PLAN LECZENIA.

3 Cyfrowe projektowanie
uśmiechu Pacjenta

W ramach dodatkowych usług, na życzenie Pacjenta, możemy przeprowadzić cyfrowe projektowanie uśmiechu. W ten sposób Pacjenci jeszcze przed rozpoczęciem leczenia mogą zobaczyć jego rezultaty. Jak to możliwe? Cyfrowe projektowanie uśmiechu pozwala bardzo precyzyjnie ustalić plan leczenia, dzięki czemu jest przejrzysty i z góry określony. Na podstawie zdjęć tworzona jest wizualizacja metamorfozy Pacjenta. W ten sposób wiesz, jak będzie wyglądał Twój przyszły piękny uśmiech zanim przeprowadzimy terapię.

4 Leczenie
i opieka

Rozpoczynamy proces Twojego leczenia. W zależności od indywidualnie przygotowanego planu, przebieg terapii może się różnić.

 

Pamiętaj, że w trakcie wizyt będziesz stale pod opieką naszej doświadczonej kadry, a Twój komfort i bezpieczeństwo będzie wspierane przez nowoczesne technologie, których używamy każdego dnia.

Przeczytaj porady ekspertów

Przechowywanie protez zębowych
Dentistica protezy przechowywanie przechowywanie protez Przechowywanie protez zębowych Toruń

Przechowywanie protez zębowych W jaki sposób należy przechowywać protezę zębową? Czy można na noc pozostawić ją na zębach? W jaki sposób ją pielęgnować? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.     Czy powinno się spać z protezą? Czy protezę powinno się wyjmować na noc? Nie trzeba tego robić, jeżeli użytkuje się protezę częściową czy […]


Protezy zębowe szkieletowe
Dentistica proteza szkieletowa protezy Toruń

Czym charakteryzują się protezy szkieletowe? Jakie są ich rodzaje? Dla kogo taka proteza jest dobrym rozwiązaniem?         Dla kogo zaleca się protezy szkieletowe? Proteza szkieletowa jest protezą częściową, a zatem znajduje zastosowanie w przypadku częściowych braków zębowych. Nie można jej natomiast zastosować u Pacjentów, którzy nie posiadają żadnych zębów, chyba, że zastąpi […]


Czy po leczeniu kanałowym może boleć?
ból po leczeniu kanałowym czym jest leczenie kanałowe Dentistica dentofobia leczenie kanałowe Toruń

Wielu pacjentów obawia się, że po leczeniu kanałowym pojawi się ból, co w pewnym stopniu wynika z mitów i stereotypów związanych z tym zabiegiem. Nie da się bowiem nie zauważyć, że właśnie endodoncji wiele osób obawia się najbardziej. W rzeczywistości jednak, po przeprowadzeniu leczenia kanałowego, większość pacjentów nie odczuwa znaczącego bólu. Niemniej jednak istnieją sytuacje, […]


Projekty unijne

DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

www.mapadotacji.gov.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

Wypełnij formularz

    *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

    Zadzwoń:
    +48 530 016 530