średnia ocena
4.7 / 5

Finansowanie leczenia

Finansowanie leczenia

DSC 6395ai Easy Resize.com - Finansowanie leczenia

Nie stać Cię na potrzebne leczenie stomatologiczne? Są sposoby na pozyskanie potrzebnych środków. Można je uzyskać dzięki kredytowaniu.

Kredyt na leczenie stomatologiczne - dla kogo takie rozwiązanie?

Usługi medyczne, w tym również stomatologiczne, często nie należą do tanich, szczególnie jeśli są wykonywane na wysokim poziomie – dobrej jakości materiały i użycie nowoczesnego sprzętu medycznego wiążą się z kosztami, które trzeba wliczyć w cenę leczenia.


Ceny zwykłych zabiegów, na przykład standardowego leczenia zachowawczego, nie są wprawdzie bardzo wygórowane, ale bardziej skomplikowane zabiegi, jak te wchodzące w skład leczenia implantoprotetycznego, wiążą się z większymi kosztami.


Zresztą problemem nie są nawet ceny poszczególnych zabiegów, ale fakt, że w części przypadków konieczne jest przeprowadzenie złożonego, kompleksowego leczenia. Wówczas potrzeba wykonać większą liczbę zabiegów, by doprowadzić jamę ustną Pacjenta do pełni zdrowia i przywrócić jej pełną funkcjonalność. Dlatego może się zdarzyć u Pacjentów ze szczególnie rozległymi problemami w jamie ustnej, że całkowity koszt leczenia przekroczy ich możliwości finansowe.


Rozwiązaniem problemu może być kredyt. Dzięki temu Pacjent ma do dyspozycji potrzebną w danym momencie kwotę i może już podjąć leczenie, a spłata będzie rozłożona na raty.

Doradca kredytowy w Dentistice

Wzięcie kredytu również jednak nastręcza pewnych problemów. Nie zawsze wiadomo, jaki kredyt wybrać – nie każdy Pacjent ma nawet czas, by dokładnie rozpatrzyć dostępne oferty. Do tego dochodzą formalności, w których niejedna osoba może się po prostu poczuć zagubiona.


W Dentistice doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego powołaliśmy u nas funkcję doradcy kredytowego. Jego zadaniem jest przeprowadzenie Pacjenta przez proces kredytowy w sposób korzystny dla niego i komfortowy. Doradca służy pomocą w znalezieniu najkorzystniejszej w danej sytuacji oferty kredytowej i zweryfikowaniu zdolności kredytowej Pacjenta (dzięki temu można dowiedzieć się, jakie właściwie w danym przypadku są możliwości kredytowania).


Doradca pomaga też w załatwieniu formalności, czyli w zebraniu i wypełnieniu niezbędnej dokumentacji – a to zadanie, które, jak wspomnieliśmy, nieraz sprawia, że kredytobiorcy czują się nieco zagubieni. Na zakończenie procesu pomoże także w weryfikacji umowy kredytowej przed jej podpisaniem.


Jakie korzyści przynosi Pacjentowi skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego? Nie tylko oszczędza czas potrzebny na poszukiwania odpowiedniej oferty kredytowej i uporanie się z formalnościami, ale też zostaje przeprowadzony przez ten proces bezpiecznie, ponieważ cena kredytu oraz umowa kredytowa zostają poddane weryfikacji przez specjalistę.

Tę rolę pełni u nas Magdalena Weber. Ma za sobą blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży finansowej – obejmuje ono zarówno pracę w instytucjach bankowych, jak i niezależne pośrednictwo finansowe. Jej specjalizacją  jest kredytowanie zakupu mieszkań i domów, finansowanie firm oraz – szczególnie ważne z punktu widzenia naszych Pacjentów – kredyty gotówkowe dla osób fizycznych.

Co możesz teraz zrobić?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kwestiach finansowania leczenia, odwiedź Dentisticę. Na wizytę u nas możesz się umówić, dzwoniąc pod numer +48 530 016 530 lub wypełniając formularz.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Finansowanie leczenia
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Protezy zębowe szkieletowe
  Dentistica proteza szkieletowa protezy Toruń

  Czym charakteryzują się protezy szkieletowe? Jakie są ich rodzaje? Dla kogo taka proteza jest dobrym rozwiązaniem?         Dla kogo zaleca się protezy szkieletowe? Proteza szkieletowa jest protezą częściową, a zatem znajduje zastosowanie w przypadku częściowych braków zębowych. Nie można jej natomiast zastosować u Pacjentów, którzy nie posiadają żadnych zębów, chyba, że zastąpi […]


  Czy po leczeniu kanałowym może boleć?
  ból po leczeniu kanałowym czym jest leczenie kanałowe Dentistica dentofobia leczenie kanałowe Toruń

  Wielu pacjentów obawia się, że po leczeniu kanałowym pojawi się ból, co w pewnym stopniu wynika z mitów i stereotypów związanych z tym zabiegiem. Nie da się bowiem nie zauważyć, że właśnie endodoncji wiele osób obawia się najbardziej. W rzeczywistości jednak, po przeprowadzeniu leczenia kanałowego, większość pacjentów nie odczuwa znaczącego bólu. Niemniej jednak istnieją sytuacje, […]


  Czy należy usuwać ósemki?
  Dentistica ósemki Toruń zęby mądrości

  Ósemki to zęby, które potrafią nam przysparzać mnóstwo problemów. Nie zawsze się tak jednak dzieje i nie zawsze dają nam one o sobie znać – wiele osób nie ma pojęcia o ich istnieniu. Kiedy zatem należy je usuwać? Czy należy robić to prewencyjnie, czy może warto jednak się z tym wstrzymać? Odpowiadamy.     Czym […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530