średnia ocena
4.7 / 5

Finansowanie leczenia

Finansowanie leczenia

bezbolesne leczenie zębów Toruń

Nie stać Cię na potrzebne leczenie stomatologiczne? Są sposoby na pozyskanie potrzebnych środków. Można je uzyskać dzięki kredytowaniu.

Kredyt na leczenie stomatologiczne - dla kogo takie rozwiązanie?

Usługi medyczne, w tym również stomatologiczne, często nie należą do tanich, szczególnie jeśli są wykonywane na wysokim poziomie – dobrej jakości materiały i użycie nowoczesnego sprzętu medycznego wiążą się z kosztami, które trzeba wliczyć w cenę leczenia.


Ceny zwykłych zabiegów, na przykład standardowego leczenia zachowawczego, nie są wprawdzie bardzo wygórowane, ale bardziej skomplikowane zabiegi, jak te wchodzące w skład leczenia implantoprotetycznego, wiążą się z większymi kosztami.


Zresztą problemem nie są nawet ceny poszczególnych zabiegów, ale fakt, że w części przypadków konieczne jest przeprowadzenie złożonego, kompleksowego leczenia. Wówczas potrzeba wykonać większą liczbę zabiegów, by doprowadzić jamę ustną Pacjenta do pełni zdrowia i przywrócić jej pełną funkcjonalność. Dlatego może się zdarzyć u Pacjentów ze szczególnie rozległymi problemami w jamie ustnej, że całkowity koszt leczenia przekroczy ich możliwości finansowe.


Rozwiązaniem problemu może być kredyt. Dzięki temu Pacjent ma do dyspozycji potrzebną w danym momencie kwotę i może już podjąć leczenie, a spłata będzie rozłożona na raty.

Doradca kredytowy w Dentistice

Wzięcie kredytu również jednak nastręcza pewnych problemów. Nie zawsze wiadomo, jaki kredyt wybrać – nie każdy Pacjent ma nawet czas, by dokładnie rozpatrzyć dostępne oferty. Do tego dochodzą formalności, w których niejedna osoba może się po prostu poczuć zagubiona.


W Dentistice doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego powołaliśmy u nas funkcję doradcy kredytowego. Jego zadaniem jest przeprowadzenie Pacjenta przez proces kredytowy w sposób korzystny dla niego i komfortowy. Doradca służy pomocą w znalezieniu najkorzystniejszej w danej sytuacji oferty kredytowej i zweryfikowaniu zdolności kredytowej Pacjenta (dzięki temu można dowiedzieć się, jakie właściwie w danym przypadku są możliwości kredytowania).


Doradca pomaga też w załatwieniu formalności, czyli w zebraniu i wypełnieniu niezbędnej dokumentacji – a to zadanie, które, jak wspomnieliśmy, nieraz sprawia, że kredytobiorcy czują się nieco zagubieni. Na zakończenie procesu pomoże także w weryfikacji umowy kredytowej przed jej podpisaniem.


Jakie korzyści przynosi Pacjentowi skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego? Nie tylko oszczędza czas potrzebny na poszukiwania odpowiedniej oferty kredytowej i uporanie się z formalnościami, ale też zostaje przeprowadzony przez ten proces bezpiecznie, ponieważ cena kredytu oraz umowa kredytowa zostają poddane weryfikacji przez specjalistę.

Tę rolę pełni u nas Magdalena Weber. Ma za sobą blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży finansowej – obejmuje ono zarówno pracę w instytucjach bankowych, jak i niezależne pośrednictwo finansowe. Jej specjalizacją  jest kredytowanie zakupu mieszkań i domów, finansowanie firm oraz – szczególnie ważne z punktu widzenia naszych Pacjentów – kredyty gotówkowe dla osób fizycznych.

Co możesz teraz zrobić?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kwestiach finansowania leczenia, odwiedź Dentisticę. Na wizytę u nas możesz się umówić, dzwoniąc pod numer +48 530 016 530 lub wypełniając formularz.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  200 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane



  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Finansowanie leczenia
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Uczulenie na protezę zębową – czy jest częste? Jak się objawia i jak sobie z nim radzić?
  Dentistica proteza na implantach protezy Toruń

  Uczulenie na protezę zębową jest kwestią, która dotyka część osób korzystających z tych rozwiązań stomatologicznych. Skutki takiego stanu rzeczy mogą być poważne i tym samym znacząco wpływać na komfort życia Pacjentów. Z tego też względu bardzo ważne jest zapoznanie się z przyczynami występowania uczulenia oraz sposobami radzenia sobie z tym problemem.     Objawy uczulenia […]


  Proteza overdenture – koszt
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Proteza overdenture to rodzaj uzupełnienia protetycznego mocowany na filarach za pomocą zatrzasków. Rolę filarów mogą pełnić zęby własne Pacjenta lub implanty. Ten rodzaj protezy ma wiele zalet, ale z jakimi wiąże się kosztami?     Proteza overdenture – cena Ile kosztuje proteza overdenture? Cena jest uwarunkowana czynnikami, które różnią się w zależności od danego przypadku. […]


  Przechowywanie protez zębowych
  Dentistica protezy przechowywanie przechowywanie protez Przechowywanie protez zębowych Toruń

  Przechowywanie protez zębowych W jaki sposób należy przechowywać protezę zębową? Czy można na noc pozostawić ją na zębach? W jaki sposób ją pielęgnować? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.     Czy powinno się spać z protezą? Czy protezę powinno się wyjmować na noc? Nie trzeba tego robić, jeżeli użytkuje się protezę częściową czy […]


  Projekty unijne

  DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

  Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
  Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

  www.mapadotacji.gov.pl

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

  ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

  Wypełnij formularz

   *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

   Zadzwoń:
   +48 530 016 530