średnia ocena
4.7 / 5

Cennik

Cennik

Mając świadomość, że przed pierwszą wizytą konsultacyjną Pacjenci pragną poznać przynajmniej hipotetyczny koszt leczenia zębów, poniżej dokonujemy krótkiej prezentacji orientacyjnych cen zabiegów oferowanych przez nasz gabinet. Zaznaczamy jednak, iż są to przybliżone stawki, a dokładny koszt zależy od wielu czynników, między innymi uwarunkowań anatomicznych i złożoności problemu, z którym boryka się Twoje uzębienie. W trakcie konsultacji otrzymasz dokładny kosztorys i plan leczenia, który należy wdrożyć.

Konsultacja lekarska

Badanie stomatologiczne 100 zł

Konsultacja specjalistyczna z wstępnym planem leczenia
150 zł
Nagły ból zęba
od 150 zł

Implanty to kilkumilimetrowe, tytanowe elementy, które zajmują miejsce utraconego korzenia zęba, stopniowo integrując się z otaczającą tkanką kostną. Są podstawą do stałego uzupełnienia protetycznego (np. koron lub mostów). Dają możliwość kompleksowej odbudowy uzębienia zarówno w przypadku pojedynczych braków zębowych jak i pełnego bezzębia.

Implanty

Implant zęba od 2 500 zł

Most na dwóch implantach
od 10 000 zł

Proteza na implantach
od 18 000 zł (wycena indywidualna)

Implanty to kilkumilimetrowe, tytanowe elementy, które zajmują miejsce utraconego korzenia zęba, stopniowo integrując się z otaczającą tkanką kostną. Są podstawą do stałego uzupełnienia protetycznego (np. koron lub mostów). Dają możliwość kompleksowej odbudowy uzębienia zarówno w przypadku pojedynczych braków zębowych jak i pełnego bezzębia.

Protezy

Proteza akrylowa
od 1 800 zł

Proteza szkieletowa
od 2 200 zł

Proteza na implantach
od 18 000 zł (wycena indywidualna)

Protetyka jest dziedziną stomatologii, która za zadanie ma uzupełnienie braków zębowych. Gdy mamy do czynienia z bezzębiem lub większymi brakami w uzębieniu, rozwiązaniem może być zastosowanie protez, całościowo odtwarzających łuk zębowy szczęki lub żuchwy. Stomatologia oferuje tradycyjne protezy akrylowe lub ich bardziej zaawansowane odpowiedniki stabilizowane na implantach zębów.

Korony i mosty zębowe

Korona zęba porcelanowa (na metalu) od 1 000 zł

Korona zęba pełnoceramiczna
od 1 600 zł

Korona na implancie zęba
od 4 100 zł

Most porcelanowy (na metalu)
od 3 000 zł

Most pełnoceramiczny 
od 4 800 zł

Pod tymi nazwami kryją się prace protetyczne, stosowane w przypadku poważnych zniszczeń zębów lub występowania braków w uzębieniu. Korony imitują widoczną część zęba, są mocowane do zęba lub implantu i rekonstruują pojedyncze braki. Mosty zaś odpowiadają za uzupełnianie kilku ubytków w bezpośrednim sąsiedztwie, można je zamocować na naturalnych zębach, jak również na implantach.

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie zęba 170 zł

Leczenie kanałowe
od 600 zł

Nowoczesne wypełnienie Inlay/Onlay od 850 zł

Jej główną rolą jest przeciwdziałanie i leczenie skutków próchnicy. Zabiegiem najczęściej stosowanym jest wypełnianie ubytków powstałych w jej wyniku.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  DSC 6282a 2 - Cennik

  Chirurgia stomatologiczna

  Usunięcie zęba od 150 zł

  Podcięcie wędzidełka
  od 250 zł

  Usunięcie ósemki
  od 400 zł

  Jej głównym zadaniem jest usuwanie źródeł stanu zapalnego i przygotowanie jamy ustnej do leczenia zasadniczego, np. protetycznego lub kanałowego. Najczęściej odnotowywanym zabiegiem z zakresu chirurgii jest usuwanie zębów, czyli ekstrakcja. Innym przykładem zabiegów chirurgicznych może być plastyka dziąsła, odbudowa kości lub podniesienie dna zatoki szczękowej. Używając nowoczesnej formy znieczulenia komputerowego, zabiegi mogą być wykonywane bezbolesne.

  Stomatologia estetyczna

  Licówka porcelanowa od 1 600 zł

  Licówka kompozytowa
  750 zł

  Wybielanie nakładkowe (domowe) za oba łuki 1 200 zł

  W jej skład wchodzą zabiegi związane z poprawą estetyki uzębienia. Dzięki oferowanym przez nas metodom wybielania nakładkowego możesz spełnisz marzenia o olśniewającym, białym uśmiechu. Jeśli jednak nie podoba Ci się kształt, jak i barwa swych zębów proponujemy licówki, czyli cienkie kompozytowe lub porcelanowe “płatki”, trwale przyklejane do powierzchni zębów.

  Endodoncja

  Pierwotne leczenie kanałowe od 600 zł

  Powtórne leczenie kanałowe od 700 zł

  Jest działem stomatologii zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba i tkanek okołowierzchołkowych. Podstawowym zabiegiem wykonywanym w jej ramach jest leczenie kanałowe. Wykonywane jest przede wszystkim przy zaawansowanych ubytkach próchniczych lub występowaniu martwicy miazgi.

  Ortodoncja

  Aparat tradycyjny (cena za łuk) od 2 190 zł

  Aparat kosmetyczny (cena za łuk)
  od 3 190 zł

  Invisalign (całe leczenie)
  od 14 000 zł

  Problemy ze zgryzem dotykają wielu Pacjentów, całe szczęście nowoczesna ortodoncja wypracowała metody skutecznego radzenia sobie z tą niemiłą przypadłością. Rozwiązania przez nas proponowane są nie tylko skuteczne, ale również funkcjonalne. Dzięki ruchomym aparatom ortodontycznym lub dyskretnym nakładkom Invisalign, leczenie ortodontyczne jeszcze nigdy nie było takie komfortowe. Możliwość ich swobodnego ściągania i zakładania, czyni je fenomenalnym rozwiązaniem przeznaczonym zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Ponadto w ofercie posiadamy również tradycyjne, stałe aparaty ortodontyczne.

  Stomatologia dziecięca

  Wizyta adaptacyjna  100 zł

  Wypełnienie zęba mlecznego od  120 zł

  Usunięcia zęba mlecznego od  80 zł

  W Dentistica nie zapominamy o najmłodszych Pacjentach, których uśmiechy również wymagają odpowiedniej troski. Aby zadbać o ich dobre psychiczne samopoczucie i komfort, organizujemy wizyty adaptacyjne, aby mogli swobodnie oswoić się z gabinetem stomatologicznym i prowadzącym leczenie dentystą. Dzięki temu pomiędzy stomatologiem, a dzieckiem wytwarza się nić zaufania, znacznie ułatwiając przebieg późniejszej terapii i łagodząc ewentualną niechęć naszych pociech do regularnych odwiedzin placówek dentystycznych.

  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE

  Centrum stomatologiczne Dentistica

  Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

  ZnanyLekarz
  DentisticA

  logo_facebook
  Facebook API Error: {"error":{"message":"(#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/login-permissions#manage-pages, https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/feature#reference-PAGES_ACCESS and https:\/\/developers.facebook.com\/docs\/apps\/review\/feature#page-public-metadata-access for details.","type":"OAuthException","code":100,"fbtrace_id":"AjJmIZ4_zm5WAL8sWHTrPpA"}}
  Reconnecting to Facebook may fix the issue.

  Projekty unijne

  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę