fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Efekty leczenia

Efekty leczenia

Pacjent 1

Poważne braki w uzębieniu utrudniały Pacjentowi codzienne funkcjonowanie, dlatego też postanowił kompleksowo rozwiązać swój kłopot. Zapoznając się z uwarunkowaniami anatomicznymi jamy ustnej Pacjenta, zaproponowaliśmy mu zastosowanie komfortowych protez. Zostały one wykonane z nowoczesnych materiałów, które znakomicie imitują estetykę naturalnych tkanek. Obecnie Pan już nie wstydzi się swojego uśmiechu i chętnie obdarza nim swoje najbliższe otoczenie.

Pacjent 2

Pacjent zakończył leczenie ortodontyczne, jednakże pozostała kwestia kłopotliwych prześwitów między zębami. Aby ograniczyć ingerencję w tkanki uzębienia, postanowiliśmy zamknąć je materiałem kompozytowym, gdyż świetnie naśladuje on naturalną estetykę i zapewnia zadowalającą wytrzymałość. Uśmiech Pacjenta został odmieniony, co widać na pierwszy rzut oka.

Pacjent 3

Problemem naszego Pacjenta była mikrodoncja – część jego zębów była mniejsza od reszty, co powodowało widoczny prześwit między górnymi siekaczami. Podczas konsultacji wraz z Pacjentem podjęliśmy decyzję o zastosowaniu nowoczesnych licówek. Nie wymagały one dużego przygotowania uzębienia, dzięki czemu niemal całkowicie zminimalizowaliśmy ingerencję w zdrowe tkanki. Kłopotliwa przerwa została skutecznie zamaskowana, a Pacjent jest w pełni zadowolony z efektów.

Pacjent 4

Pan borykał się z brakiem trzonowca w górnym łuku, konieczne było także usunięcie sąsiadującego z nim zęba. Po przeprowadzeniu zabiegu ekstrakcji przystąpiliśmy do leczenia implantologicznego, dzięki któremu skutecznie odbudowaliśmy ubytek, stosując dwie korony protetyczne. Teraz Pacjent posiada pełny i funkcjonalny uśmiech, sprawiający mu wiele radości.

Pacjent 5

Pan Stefan stracił jeden z trzonowców w dolnym łuku zębowym. Zaproponowaliśmy Pacjentowi kilka możliwych rozwiązań, jednakże wybrał on najnowocześniejsze z nich – wszczepienie implantu stomatologicznego oraz obciążenie go koroną protetyczną. Dzięki temu uśmiech Pana Stefana odzyskał pierwotną funkcjonalność, pozwalającą spożywać wszystkie ulubione produkty, nawet twarde jabłka!

Pacjentka 1

Pacjentka nie była zadowolona z wyglądu swoich przednich górnych zębów. Aby zapewnić jej wymarzony uśmiech, zasugerowaliśmy użycie licówki na prawej górnej dwójce i wymianę starego mostu odbudowującego górne jedynki i lewą dwójkę. Efekt widać jak na dłoni, a Pani jest znowu zadowolona z estetyki własnego uśmiechu.

Pacjentka 2

Zęby przednie Pani były starte i zdecydowanie krótsze, niż te w bocznej partii jamy ustnej. Mankament znacznie pogarszał wygląd uśmiechu Pacjentki, a żeby skutecznie go wyeliminować i osiągnąć zadowalające efekty, postanowiliśmy zastosować specjalne korony protetyczne. Teraz nasza Pacjentka już nie wstydzi się wyglądu swoich zębów i chętnie prezentuje je najbliższym.

Pacjentka 3

Pani borykała się z poważnymi brakami w uzębieniu górnego oraz dolnego łuku. Nasz ekspert dokładnie zapoznał się z potrzebami oraz oczekiwaniami Pacjentki i zaproponował optymalne rozwiązanie – most protetyczny umiejscowiony w żuchwie oraz protezę na zasuwach uzupełniającą ubytki w szczęce. Estetyka uśmiechu Pacjentki uległa odmianie, co widać choćby po zamknięciu widocznej diastemy między górnymi siekaczami. 

Pacjentka 4

W przypadku Pacjentki konieczne było zastosowanie protezy osadzonej na koronach teleskopowych, gdyż dysponowała ona jedynie resztkowym uzębieniem. Uzupełnienie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego też pozwoliło osiągnąć wyjątkowy rezultat estetyczny, który odmienił uśmiech Pacjentki. Dzisiaj Pani może w pełni czerpać radość z życia i spożywać wszystkie ulubione potrawy!

Pacjentka 5

Wada zgryzu utrudniała Pani codzienną higienizację uzębienia oraz obniżała jego estetykę. Postawiliśmy na kompleksowe leczenie ortodontyczne, które przywróciło zębom właściwe ustawienie i kształt. Aby dopełnić efekt, założyliśmy także wysokiej jakości porcelanowe licówki – dały one przednim zębom piękny wygląd, zachowujący pełną naturalność. Pacjentka zakończyła leczenie całkowicie zadowolona, gdyż odzyskała dzięki niemu pewność siebie.

Pacjentka 6

W przypadku tej Pacjentki konieczne było usunięcie lewego górnego siekacza. Ponieważ Pani oczekiwała wyjątkowych efektów funkcjonalnych i estetycznych, zaproponowaliśmy jej wszczepienie implantu oraz osadzenie na niego korony protetycznej. Pacjentka chętnie przystała na rozwiązanie, które przywróciło jej jamie dobre zdrowie na wiele lat.

Pacjentka 7

Pani problem stanowiła wada zgryzu oraz brak zawiązków dwójek. Kompleksowe leczenie polegało na zastosowaniu stałego aparatu ortodontycznego, a następnie korekcji kształtu kłów i bocznych siekaczy za pomocą kompozytowego materiału. Metamorfoza uśmiechu niezwykle zadowoliła Pacjentkę, która nie musi się już przejmować estetyką swojego uzębienia.

Pacjentka 8

Pani chciała poprawić wygląd swojego uśmiechu, dlatego też zgłosiła się do Dentistica. Po rozmowie z Pacjentką i przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie licówek na zębach w przedniej części jamy ustnej. Ich zamocowanie poprzedziliśmy usunięciem materiału kompozytowego pozostałego po dawnym zabiegu bondingu. Teraz nasza Pacjentka dysponuje pięknym uzębieniem, które sprawia jej wiele przyjemności!

Pacjentka 9

Pani przednie zęby były zauważalnie krótsze, co pogarszało jej samopoczucie psychiczne. Uznaliśmy, że najprostsze rozwiązanie będzie najskuteczniejsze, dlatego zaproponowaliśmy Pacjentce użycie licówek. Zamaskowały one niedoskonałości uzębienia Pani, odświeżając wygląd uśmiechu i dając mu nieprzeciętną estetykę.

Umów się na wizytę

Poznaj atuty:

 • Koszt konsultacji  150 zł
 • Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia
 • Poznasz plan i koszty leczenia

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane  Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!

  DSC 6282a 2 - Efekty leczenia
  gabinet dentystyczny w toruniu
  0
  GABINETÓW
  dentysta toruń
  0
  WYLECZONYCH PACJENTÓW
  stomatolog toruń
  0
  LAT DOŚWIADCZENIA
  stomatologia toruń
  0
  OSÓB W ZESPOLE
  stomatolog toruń

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wybierzesz swojego dentystę

  Przeczytaj porady ekspertów

  Na czym polega chirurgiczne usuwanie zęba?
  Dentistica Toruń

  Usunięcie zęba czasami jest przykrą koniecznością. Nie zawsze jednak można je przeprowadzić w zwykłym trybie. Zdarzają się sytuacje, gdy tylko wykwalifikowany chirurg może przeprowadzić je jak należy.   Czym chirurgiczne usuwanie zęba różni się od zwykłego? Ekstrakcja, czyli usunięcie zęba, nie należy do rzadkich zabiegów, mimo że obecnie traktowane jest jako ostateczność i jeśli nie […]


  Protezy zębowe na implantach
  Dentistica implanty protezy Toruń

  Brak nawet jednego zęba to niemały kłopot, a co dopiero mówić o sytuacji, gdy luki w uzębieniu są większe? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nowoczesna protetyka. Ruchome protezy to rozwiązanie na krótko – po pewnym czasie mogą zacząć sprawiać problemy. Z wielu względów lepszym wyjściem może się okazać proteza mocowana na implantach.   Co […]


  Jak „kobiece sprawy” wpływają na zdrowie jamy ustnej?
  Dentistica hormony profilaktyka Toruń

  Zaburzenia gospodarki hormonalnej mają znaczny wpływ zarówno u mężczyzn, jak i kobiet na zdrowie jamy ustnej oraz bywają powodem niebezpiecznych schorzeń, dotykających głównie błon śluzowych lub dziąseł.       Tabletki antykoncepcyjne – częsty powód grzybicy jamy ustnej Panie przyjmujące farmakologiczne środki antykoncepcyjne często skarżą się na nieprzyjemne dolegliwości niewiadomego pochodzenia. Jedną z nich są […]


  © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę