fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie


DSC 6395ai Easy Resize.com - Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Dzisiejsze czasy wymuszają na naszym życiu pewną dynamikę i intensywność. Wkraczając w zawieruchę codzienności, często nie jesteśmy w stanie poświęcić odpowiedniej ilości czasu na sprawy, które mają niezwykle istotne znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Konsekwencją tego jest powolne zaniedbywanie zdrowia swojego i naszych bliskich.

 

Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce, w którym zebraliśmy specjalistów z każdej dziedziny stomatologii oraz sprzęt niezbędny do świadczenia usług w możliwie jak najkrótszym czasie. Miejsce przyjazne zarówno dzieciom jak i dorosłym pacjentom, w którym podstawą naszej codziennej pracy są światowe standardy leczenia i najnowsze technologie.

 

Centrum diagnostyczne na miejscu!

Jednym z ważniejszych elementów, który umożliwia nam stawianie dokładnej diagnozy i planowanie leczenia jest własne centrum diagnostyczne. Dzięki temu Pacjenci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie kolejnych placówek, w których mogliby wykonać niezbędne badania. Jesteśmy w posiadaniu urządzeń wykonujących różnego rodzaju zdjęcia RTG, tomografu komputerowego oraz skanera wewnątrzustnego, przez co ilość wymaganych wizyt jest zredukowana do niezbędnego minimum.

 

Planowanie leczenia i holistyczne podejście do Pacjenta

Wierzymy, że dokładne i rzetelne planowanie leczenia jest kluczem do osiągnięcia efektu zadowalającego Pacjenta. Wyznajemy zasadę minimum ryzyka, maksimum satysfakcji, a dobry plan ułożony przez ekspertów zajmujących się wąskimi dziedzinami stomatologii, pozwala na całościowe podejście do Pacjenta. Dzięki temu można rozwiązać nie tylko doraźny problem, ale i jego źródło, Pacjentowi zaś zapewnić odzyskanie zdrowego, pięknego uśmiechu. Jeszcze w trakcie pierwszej konsultacji Pacjenci otrzymują wstępny plan leczenia i kosztorys, aby uświadomić im, jak długo ono potrwa i z jakimi kosztami będzie się wiązało. W Dentistica uważamy, że proces ma być całkowicie transparentny, ponadto stawiamy na długofalowe relacje z Pacjentami, którzy często zostają z nami na lata, odwiedzając nas podczas wizyt kontrolnych i higienizacyjnych.

 

Jednodniowe leczenie? Teraz to możliwe!

Podejmując się leczenia stomatologicznego, Pacjenci oczekują, że zostanie ono przeprowadzone całościowo i z należytą starannością. Często, ze względu na wcześniejsze doświadczenia lub inne powody, stykając się ze słowem „kompleksowo” mają na myśli rozciągniętą w czasie terapię. Szczególnie stając w obliczu złowieszczo brzmiącego leczenia kanałowego.

W Dentistica niejednokrotnie podczas tzw. „kanałówki” stosujemy nowoczesne mikroskopy, a samo leczenie w niektórych przypadkach może potrwać raptem jeden dzień! W odróżnieniu od tradycyjnych metod nie jest konieczne zatruwanie zęba, a zaawansowane znieczulenia czynią zabieg bezbolesnym.

 

Stomatologia dziecięca

Na nasze ręce możesz złożyć nie tylko dobro swoich zębów, ale również przyszłość uśmiechu swoich bliskich. Najmłodsi Pacjenci mają dla nas szczególne znaczenie, toteż w naszym zespole znajdziesz profesjonalistów, dla których praca z dziećmi jest największą przyjemnością. Dzięki ich podejściu zauważysz, że jeszcze nigdy nie przebiegała ona tak łatwo. Aby oswoić wasze pociechy z rytmem pracy gabinetu stomatologicznego, organizujemy wizyty adaptacyjne, podczas których w prosty sposób odpowiemy na nurtujące je pytania, pokażemy używane przez nas sprzęty i zapoznamy z pracownikami.

 

Nasi eksperci

Każdy z grona naszych ekspertów specjalizuje się w wąskiej dziedzinie stomatologii i odznacza wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie stanowi ważny element zespołu, który uzupełnia się w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wspólna wiedza pozwala kompleksowo wyleczyć nawet najbardziej wymagającego Pacjenta.

 

Dzięki edukacji zdobytej na wielu prestiżowych uczelniach polskich jak i europejskich, stomatolodzy pracujący w Dentistica mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Pacjentów oraz rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy stomatologiczne.

 

DSC 6431a Easy Resize.com - Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

 

Co możesz teraz zrobić?

Celem i misją Kliniki Dentistica jest świadczenie usług na światowym poziomie, a bezpieczeństwo, komfort i ogólna satysfakcja Pacjentów to elementy, do których przykładamy największą wagę w naszej codziennej pracy.

 

Jeżeli zatem borykasz się z jakimiś kłopotami stomatologicznymi i chcesz, aby zaopiekowali się Tobą doświadczeni eksperci, skontaktuj się z nami pod numerem 530 016 530 lub wypełnij formularz.

 

Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu

Na czym polega wybielanie zębów?
Dentistica stomatologia estetyczna Toruń wybielanie

Chociaż uzębienie Pacjentów cieszy się nieraz dobrym zdrowiem, to jego estetyka jest zaburzana przez pewne niedoskonałości, a najczęstszą z nich jest oczywiście nieodpowiedni kolor. W wielu przypadkach winę ponoszą uciążliwe przebarwienia, wynikające np. z częstego picia kawy, herbaty lub napojów gazowanych, jednakże wpływ ma także naturalna barwa zębiny prześwitująca przez szkliwo. Wybielanie zębów jest mało […]


Boli mnie ząb

Ból zębów to jedno z najbardziej dokuczliwych i nieoczekiwanych doświadczeń, jakie możemy napotkać w trakcie codziennego życia. Każdy, kto chociaż raz doświadczył tej niemiłej dolegliwości, z pełną stanowczością może powiedzieć, że jest to jeden z najgorszych typów bólu, jakie człowiek może odczuć. Potwierdzają to również stomatolodzy i lekarze reprezentujący inne dziedziny, plasując go we wszelkich […]


Wpływ diety na zęby
Dentistica dieta profilaktyka Toruń

Piękny uśmiech jest obecnie niezwykle istotny, zarówno w sferze towarzyskiej, jak również zawodowej. Wiele osób dokłada wszelkich starań, aby zachować jamę ustną w dobrej kondycji, jednak mimo to pewne problemy tak czy tak się pojawiają. Źródło kłopotu bywa trudne do odnalezienia i często jest całkowicie niezwiązane z uzębieniem – przykład stanowi nieodpowiednia dieta, która znacząco […]


Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę