średnia ocena
4.7 / 5

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie


Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Dzisiejsze czasy wymuszają na naszym życiu pewną dynamikę i intensywność. Wkraczając w zawieruchę codzienności, często nie jesteśmy w stanie poświęcić odpowiedniej ilości czasu na sprawy, które mają niezwykle istotne znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Konsekwencją tego jest powolne zaniedbywanie zdrowia swojego i naszych bliskich.

 

Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce, w którym zebraliśmy specjalistów z każdej dziedziny stomatologii oraz sprzęt niezbędny do świadczenia usług w możliwie jak najkrótszym czasie. Miejsce przyjazne Pacjentom, w którym podstawą naszej codziennej pracy są światowe standardy leczenia i najnowsze technologie.

 

Centrum diagnostyczne na miejscu!

Jednym z ważniejszych elementów, który umożliwia nam stawianie dokładnej diagnozy i planowanie leczenia jest własne centrum diagnostyczne. Dzięki temu Pacjenci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie kolejnych placówek, w których mogliby wykonać niezbędne badania. Jesteśmy w posiadaniu urządzeń wykonujących różnego rodzaju zdjęcia RTG, tomografu komputerowego oraz skanera wewnątrzustnego, przez co ilość wymaganych wizyt jest zredukowana do niezbędnego minimum.

 

Planowanie leczenia i holistyczne podejście do Pacjenta

Wierzymy, że dokładne i rzetelne planowanie leczenia jest kluczem do osiągnięcia efektu zadowalającego Pacjenta. Wyznajemy zasadę minimum ryzyka, maksimum satysfakcji, a dobry plan ułożony przez ekspertów zajmujących się wąskimi dziedzinami stomatologii, pozwala na całościowe podejście do Pacjenta. Dzięki temu można rozwiązać nie tylko doraźny problem, ale i jego źródło, Pacjentowi zaś zapewnić odzyskanie zdrowego, pięknego uśmiechu. Jeszcze w trakcie pierwszej konsultacji Pacjenci otrzymują wstępny plan leczenia i kosztorys, aby uświadomić im, jak długo ono potrwa i z jakimi kosztami będzie się wiązało. W Dentistica uważamy, że proces ma być całkowicie transparentny, ponadto stawiamy na długofalowe relacje z Pacjentami, którzy często zostają z nami na lata, odwiedzając nas podczas wizyt kontrolnych i higienizacyjnych.

 

Jednodniowe leczenie? Teraz to możliwe!

Podejmując się leczenia stomatologicznego, Pacjenci oczekują, że zostanie ono przeprowadzone całościowo i z należytą starannością. Często, ze względu na wcześniejsze doświadczenia lub inne powody, stykając się ze słowem „kompleksowo” mają na myśli rozciągniętą w czasie terapię. Szczególnie stając w obliczu złowieszczo brzmiącego leczenia kanałowego.

W Dentistica niejednokrotnie podczas tzw. „kanałówki” stosujemy nowoczesne mikroskopy, a samo leczenie w niektórych przypadkach może potrwać raptem jeden dzień! W odróżnieniu od tradycyjnych metod nie jest konieczne zatruwanie zęba, a zaawansowane znieczulenia czynią zabieg bezbolesnym.

 

 

Nasi eksperci

Każdy z grona naszych ekspertów specjalizuje się w wąskiej dziedzinie stomatologii i odznacza wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie stanowi ważny element zespołu, który uzupełnia się w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wspólna wiedza pozwala kompleksowo wyleczyć nawet najbardziej wymagającego Pacjenta.

 

Dzięki edukacji zdobytej na wielu prestiżowych uczelniach polskich jak i europejskich, stomatolodzy pracujący w Dentistica mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Pacjentów oraz rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy stomatologiczne.

 

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

 

Co możesz teraz zrobić?

Celem i misją Kliniki Dentistica jest świadczenie usług na światowym poziomie, a bezpieczeństwo, komfort i ogólna satysfakcja Pacjentów to elementy, do których przykładamy największą wagę w naszej codziennej pracy.

 

Jeżeli zatem borykasz się z jakimiś kłopotami stomatologicznymi i chcesz, aby zaopiekowali się Tobą doświadczeni eksperci, skontaktuj się z nami pod numerem 530 016 530 lub wypełnij formularz.

 Przeczytaj porady ekspertów

Przechowywanie protez zębowych
Dentistica protezy przechowywanie przechowywanie protez Przechowywanie protez zębowych Toruń

Przechowywanie protez zębowych W jaki sposób należy przechowywać protezę zębową? Czy można na noc pozostawić ją na zębach? W jaki sposób ją pielęgnować? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.     Czy powinno się spać z protezą? Czy protezę powinno się wyjmować na noc? Nie trzeba tego robić, jeżeli użytkuje się protezę częściową czy […]


Protezy zębowe szkieletowe
Dentistica proteza szkieletowa protezy Toruń

Czym charakteryzują się protezy szkieletowe? Jakie są ich rodzaje? Dla kogo taka proteza jest dobrym rozwiązaniem?         Dla kogo zaleca się protezy szkieletowe? Proteza szkieletowa jest protezą częściową, a zatem znajduje zastosowanie w przypadku częściowych braków zębowych. Nie można jej natomiast zastosować u Pacjentów, którzy nie posiadają żadnych zębów, chyba, że zastąpi […]


Czy po leczeniu kanałowym może boleć?
ból po leczeniu kanałowym czym jest leczenie kanałowe Dentistica dentofobia leczenie kanałowe Toruń

Wielu pacjentów obawia się, że po leczeniu kanałowym pojawi się ból, co w pewnym stopniu wynika z mitów i stereotypów związanych z tym zabiegiem. Nie da się bowiem nie zauważyć, że właśnie endodoncji wiele osób obawia się najbardziej. W rzeczywistości jednak, po przeprowadzeniu leczenia kanałowego, większość pacjentów nie odczuwa znaczącego bólu. Niemniej jednak istnieją sytuacje, […]


Projekty unijne

DENTISTICA KATARZYNA PAŃCZYK SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacji usługowych przez DENTISTICA Katarzyna Pańczyk Spółka Jawna”.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej usługi korekty wad zgryzu przy wykorzystaniu metody pośredniej klejenia zamków w technice CAD/CAM.
Dofinansowanie projektu z UE: 328 847,98 zł

www.mapadotacji.gov.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja online Zadzwoń Wyznacz trasę

ZĘBY W 1 DZIEŃ PROTEZA NA 4 IMPLANTACH

Wypełnij formularz

    *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

    Zadzwoń:
    +48 530 016 530